HABER&ETKİNLİK

18/07/2016

Microsoft Yılın İş Ortakları Konferansı'nda VeriPark'a Birbirinden Değerli Ödüller!

VeriPark, yenilikçi çözümleri geliştirme ve hayata geçirmede gösterdiği başarıların sonucunda Toronto'da geçekleşen "Microsoft Yılın İş Ortakları" konferansında birbirinden değerli ödüllere layık görüldü.

 VeriPark, finans kurumlarının rekabet avantajı elde etmesine yardımcı olan yenilikçi çözümleri, gösterdiği satış başarısı ve yakaladığı müşteri memnuniyeti standardı nedeniyle, Microsoft Dynamics 2016 Inner Circle üyeliğine kabul edildi. Dünya çapındaki Microsoft Dynamics iş ortağı ağının en üst diliminde yer alan iş ortaklarından oluşan Inner Circle, 2016 yılı içinde, bir iş ortağının Microsoft Dynamics ürünlerinin kullanıldığı projelerde yüksek kalitede çözüm ve destek sunarak müşterilerin memnuniyetini artırdığını göstermektedir.

 Buna ek olarak VeriPark, Microsoft teknolojilerine dayanan yenilikçi çözümler geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinde gösterdiği başarı nedeniyle, Microsoft Orta ve Doğu Avrupa Bölgesinde (CEE) ve Batı, Doğu & Orta Afrika Bölgesinde (WECA) "Yılın Dynamics Bağımsız Yazılım Üreticisi" ödülünün sahibi oldu. VeriPark bu ödüllerle, yenilikçi çözümleri geliştirme ve hayata geçirmede gösterdiği başarı, Microsoft Dynamics dünyasında yarattığı yüksek katma değer, Microsoft Dynamics ürün ve servislerinde sahip olduğu teknolojik uzmanlık, iş ve satış performansı, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamadaki istikrarı nedeniyle layık görüldü.


Send to Friend

Sending...

Posted successful

Your message could not be forwarded! Please try again later.

Euro.Message madebycat