HABER&ETKİNLİK

21/06/2016

Her Cihazda Üstün İnternet Bankacılığı Deneyimi Aktif Bank'ta…

Türkiye'nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası unvanına sahip Aktif Bank, yeni nesil bankacılık kanallarına yatırım yaparak büyümesini bu yönde sürdüren bir banka... Bireysel ve kurumsal müşterilerine dijital ortamda her zaman en iyi bankacılık deneyimini sunmayı hedefleyen Aktif Bank, internet bankacılığı çözümü için, finans dünyasına yönelik olarak geliştirdiği yenilikçi çözüm ve uygulamalarıyla ön plana çıkan VeriPark'ı tercih etti.

 VeriPark'ın VeriBranch altyapısı kullanılarak hazırlanan internet şubesinde, cihaz ve platform bağımsız kullanıcı deneyimine odaklanan Aktif Bank, müşterilerine hangi cihazdan ve tarayıcıdan bağlanırlarsa bağlansınlar aynı kolaylıkta ve yetenekli bir online şubeyi sunmayı hedefledi. Aktif Bank müşterileri artık, internet bağlantısı olan her noktada, 7 gün 24 saat dilediği şekilde tüm bankacılık işlemlerini güvenle ve anında gerçekleştirebiliyor.

 Aktif Bank internet bankacılığı ile birlikte, Passolig internet şubesinde de yapılan yenilikler, Passolig kullanıcılarına önemli kolaylıklar sağlıyor. Artık Passolig kullanıcıları Passolig çağrı merkezine de Aktif Bank kanalıyla aynı ekrandan ulaşabiliyor. Yenilenen Passolig internet şubesi, yakın zamanda devreye alınması planlanan Aktif Bank mobil uygulaması ile entegre olacak. Bu sayede Aktif Bank, VeriBranch'in sağlamış olduğu Omni–Channel (çok kanallı) hizmet yapısını daha etkin şekilde kullanabilecek.


Send to Friend

Sending...

Posted successful

Your message could not be forwarded! Please try again later.

Euro.Message madebycat