HABER&ETKİNLİK

01/04/2016

Akbank 'Türkiye ve Batı Avrupa'nın En İyi Dijital Bankası'

Internet Bankacılığı'nda VeriPark'ın geliştirmiş olduğu çözümleri kullanan Akbank, 'Türkiye ve Batı Avrupa'nın En İyi Dijital Bankası' seçildi.

Akbank, Global Finance tarafından 'Türkiye ve Batı Avrupa'nın En İyi Dijital Bankası' ve "Dünya'nın En İyi Mobil Uygulaması"  ödüllerine layık bulundu. Yaptığı geliştirmelerde kalite ve verimliliğe önem veren Akbank, dijital bankacılık kanallarından biri olan Akbank Direkt İnternet'in altyapısını ve önyüzlerini geliştirirken önemli çözüm ortaklarından VeriPark'ın öncü finans çözümü VeriBranch'i kullandı.

 Alınan ödüllerle ilgili olarak Akbank Direkt Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz;  Global Finance gibi prestijli bir kurumdan iki ödül birden almış olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti ve ekledi: "Müşerilerimizi ve onların beklentilerini çalışmalarımızın merkezine koyarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Tüm dijital bankacılık hizmetlerimizi, müşterilerimizin deneyimlerinden yola çıkarak, son teknolojileri kullanarak, en fazla çözümü getirecek şekilde geliştiriyoruz. Dijital bankacılıkta sadece Türkiye'de değil, hem Avrupa'da hem de  tüm dünyadaki standartları belirlemeye devam edeceğiz."


Send to Friend

Sending...

Posted successful

Your message could not be forwarded! Please try again later.

Euro.Message madebycat