HABER&ETKİNLİK

15/09/2015

Microsoft Dynamics 2015 Inner Circle Üyeliğ

"VeriPark’ın Microsoft Dynamics müşterileri için benzersiz bir hizmet kalitesi ve adanmışlıkla çalışarak üstün çözümler sunduğunu onaylamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kesintisiz bir adanmışlıkla gerçekleştirdiği çalışmaların ve Microsoft Dynamics'in genel başarısına yaptığı katkıların sonucunda bu yılın Microsoft Dynamics Inner Circle'ına kabul edilerek, en prestijli iş ortağı grubumuz içerisinde yer alan VeriPark'ı kutluyoruz." 
Neil Holloway 
CVP, MBS Sales & Partners
Microsoft

VeriPark, finans kurumlarının rekabet avantajı elde etmesine yardımcı olan yenilikçi çözümleri, gösterdiği olağanüstü satış başarısı ve yakaladığı yüksek mükemmellik standardı nedeniyle, Microsoft Dynamics 2015 Inner Circle üyeliğine kabul edildi. Microsoft Dynamics Inner Circle üyeliği, o yıl içinde bir iş ortağının Microsoft Dynamics ürünlerinin kullanıldığı projelerde yüksek kalitede çözüm ve destek sunarak müşterilerin memnuniyetini artırdığını gösteriyor.
Inner Circle, dünya çapındaki Microsoft Dynamics iş ortağı ağının en üst diliminde yer alan iş ortaklarından oluşuyor.
VeriPark, kesintisiz bir adanmışlıkla çalışmalarını sürdüren iş ortaklarının üye olarak kabul edildiği Inner Circle'da 2008 yılından bu yana kesintisiz olarak yer alıyor.

VeriPark, önce 13 Temmuz 2015 tarihinde Florida Orlando’da düzenlenen “2015 Microsoft Dynamics Global Recognition” etkinliğinde; ardında da Eylül ayında Seattle’da Inner Circle Summit etkinliğinde dünya üzerindeki diğer Inner Circle üyeleri bir araya gelme fırsatı buluyor.

Send to Friend

Sending...

Posted successful

Your message could not be forwarded! Please try again later.

Euro.Message madebycat