HABER&ETKİNLİK

09/04/2015

VeriPark - Yapı Kredi İşbirliğiyle En "Yahşi" İnternet Bankacılığı

Azerbaycan'da faaliyet gösteren www.banco.az maliye portalı'nın düzenlediği, "Yılın En İyileri" yarışmasında, tüm online ve mobil bankacılık altyapısı ile önyüzleri VeriPark tarafından geliştirilen, "Yapı Kredi Bank Azerbaycan İnternet Bankacılığı" birincilik ödülünün sahibi oldu.

Yapı Kredi Bankası'nın yıllardır süregelen "Hizmette Sınır Yok" stratejisine sadık kalan Yapı Kredi Bank Azerbaycan İnternet Bankacılığı Servisi", müşteri odaklı hızlı ve akılcı çözümlerle kullanıcılara ulaşmayı sürdürüyor. Şubeye gitmeye gerek kalmaksızın birçok işlemin kolaylıkla ve güvenle gerçekleştirilebildiği internet bankacılığı hizmetinin başlıca avantajları arasında; kart ve bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesi, mevduat ve kredi hesapları yönetimi, yurtiçi para transferi, döviz alım satım işlemleri, Akıllı Asistan ve Akıllı Kitapçık işlevlerinden yararlanmak yer alıyor. Aynı zamanda, Worldcard ödemeleri, hesap bildirim işlemleri de yine internet bankacılığı üzerinden mümkün oluyor.

Yapı Kredi Bankası ayrıca, bahsi geçen tüm özellikleri içeren Azerbaycan Mobil Bankacılık ürününü de müşterilerinin kullanımına sundu. Yapı Kredi Azerbaycan Mobil Bankacılık uygulaması; Android ve IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarla da uyumlu olarak çalışıyor. Hibrit altyapıda geliştirilmiş bu uygulama sayesinde mobil bankacılığa eklenmiş herhangi bir yeni işlem anında hem android hem de ios platformlarında devreye alınmış oluyor. Ayrıca mobil bankacılığa HTML 5 uyumlu browser'a sahip tüm telefonlardan erişilebiliyor.

VeriPark tarafından Türkiye'nin Pazar lideri omni-channel bankacılık platformu VeriBranch üzerinde hayata geçirilen Yapı Kredi Azerbaycan internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetinden bankanın bireysel ve kurumsal müşterileri, Worldcard sahipleri, ek olarak World üyesi ticaret kuruluşları yararlanabiliyor. 

Send to Friend

Sending...

Posted successful

Your message could not be forwarded! Please try again later.

Euro.Message madebycat