yazisolda

Staj Okulu

Siz bu satırları okurken, yetenekleri ve uzmanlığı ile öne çıkan VeriPark ekibi, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen kurum ve kuruluşları için yazılım çözümleri geliştirmeye devam ediyor... Şimdi sizi de bu güçlü ekibe katılmaya ve sadece Türkiye'nin önde gelen yazılım çözümleri geliştiricilerinden biri olmakla kalmayıp, uluslararası arenada hızla büyüyen VeriPark'ta parlak bir geleceğe sahip olmaya davet ediyoruz!

Yüksek performans gösteren, yeteneklerini kanıtlamış ekibimize olumlu katkıda bulunabilecek, tutkulu ve heyecanlı kişileri ekibimizin bir parçası olmak üzere özenle seçiyoruz. Ekibimizin her üyesini, işlerini başarıyla yerine getirebilmeleri için özel olarak tasarlanmış, gerekli becerilerin aktarılmasını, genel bilgi ve yetkinliklerin geliştirilmesini hedefleyen bir kişisel gelişim programından geçiriyoruz.

VeriPark Staj Okulu'nda, üniversite öğrencilerinin yazılım alanındaki bilgi birikimlerini geliştirmelerine yardımcı olmak üzere titizlikle tasarlanmış bir eğitim programı sunuyoruz. Staj okuluna katılan öğrenciler, önde gelen yazılım teknolojileri hakkında temel eğitim almanın yanı sıra, gerçek hayattaki projelerde yer alma fırsatı da bularak, çok değerli bir iş deneyimi ediniyorlar. Kış ve Yaz dönemleri olarak iki dönemde sunulan VeriPark Staj Okulu eğitimleri; "Yazılım Sistemlerinin Analizi ve Tasarımı", "Veritabanı Analizi ve Tasarımı", "Uygulama Geliştirme ve HTML", "CSS, JS, XML, ASP, ASP.NET ve VB.NET kullanarak Web Uygulaması Geliştirme" gibi konu başlıklarını içeriyor.

Staj Okulu'nun Kış dönemi Ocak ayında, yaz dönemi ise Haziran ayında başlıyor ve en az bir ay boyunca devam ediyor. Programın süresi, öğrencilerin yer aldıkları projelere veya üniversitelerinin resmi staj koşullarına göre değişiyor.

Üçüncü veya dördüncü sınıf Bilgisayar, Endüstri veya Elektronik Mühendisliği öğrencileri, VeriPark Staj Okulu'na katılmak için başvuruda bulunabiliyorlar.

Stajyerlik

VeriPark'ın stajyerlik programı, stajyerleri hem proje geliştirme sürecine hazırlıyor hem de gerçek bir iş deneyimi fırsatı sunuyor. Her staj dönemi, titizlikle seçilmiş performans ve bağlılık kriterlerine göre dikkatle değerlendiriliyor. Başarılarıyla öne çıkan stajyerler, VeriPark'ta yarım zamanlı (part-time) iş teklifi almaya hak kazanırken, VeriPark'ta yarım zamanlı çalışmış olan üniversite mezunları ise tam zamanlı pozisyonlar için başvurabiliyorlar.

Staj Okulu başvurularınız için lütfen buraya tıklayın.

Send to Friend

Sending...

Posted successful

Your message could not be forwarded! Please try again later.

Euro.Message madebycat