yazisolda

2015

2015

VeriPark Microsoft Dünya Yazılım Ligi'nde Zirvede

Bankacılık, sigorta ve emeklilik sektörlerine yönelik yazılım çözümleriyle Türkiye'de ve EMEA bölgesinde saygın bir yere sahip olan ve dünya finans devleri için hayata geçirdiği başarılı projelerle küresel pazarda dikkatleri üzerine çeken VeriPark, Microsoft Dynamics CRM Global ISV Programı'na (Microsoft Küresel Bağımsız Yazılım Geliştiricileri Programı) seçildi.

VeriPark, dünyada sadece 9 çözüm ortağının girmeye hak kazandığı Microsoft Dynamics CRM Global ISV Programı'nın finans alanında çözüm geliştiren ve yazılım üreten tek Global ISV ünvanlı Microsoft iş ortağı oldu. VeriPark, bankacılık, sigortacılık ve emeklilik gibi alanlardaki deneyimiyle ortaya koyduğu birikimi Microsoft Dynamics CRM platformu aracılığıyla küresel şirketlere çözüm sağlamak için kullanacak.

Microsoft Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü, VeriPark'ın Microsoft Dynamics CRM Global ISV Programı'na katılımını şu sözlerle değerlendirdi:
"Microsoft Dynamics ürünleri kurumlara kaynaklarını en verimli şekilde kullanmalarının yolunu açıyor. Böylece müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmetleri en düşük maliyetle sunmalarına yardımcı olurken, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlıyor. VeriPark'ın Microsoft Dynamics CRM için çözüm üreten dünyadaki 9 Küresel Bağımsız Yazılım Sağlayıcı arasına katılmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. VeriPark'ın özellikle finans alanındaki birikimini ve dünyanın önde gelen şirketleri için çözüm üreten bir kurum olmasından gelen eşsiz deneyimini Microsoft'un küresel gücüyle birleştirerek, birlikte müşterilerimize en iyisini sunmak için çalışacağız. Dünya genelinde birçok şirketin gerçek potansiyeline ulaşmasını sağlayacak çözümleri birlikte tasarlayacağız."

MEA Bölgesi'ndeki tek Global ISV VeriPark
Microsoft Dynamics Global ISV Programı için tüm dünyada alanındaki en başarılı iş ortakları büyük bir titizlikle seçiliyor. ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) odaklı ürünlerden oluşan Microsoft Dynamics platformu için proje geliştiren ve çözüm üreten Global ISV unvanına sahip toplam 26 iş ortağı bulunuyor. VeriPark'ın da aralarına dahil olduğu 9 adet Global ISV, CRM alanındaki yetkinlikleriyle öne çıkıyor.

Bugüne kadar Global ISV olmaya hak kazanan Microsoft iş ortakları Avrupa, Asya ve ABD'de yer alırken, VeriPark Microsoft Dynamics için çözüm üreten MEA bölgesindeki tek Global ISV unvanına sahip oldu.

Microsoft Dynamics CRM ile VeriPark çözümlerini tüm dünya kullanacak
Microsoft gibi bir dünya deviyle gerçekleştirdikleri küresel işbirliğinden dolayı son derece memnun olduklarını ifade eden VeriPark Genel Müdürü Aslı Derbent Özkan, şunları söyledi:
"Microsoft Dynamics CRM, müşteri yönetimi, satış, servis ve pazarlama alanında daha akıllı ve etkili çözümler ortaya koymak isteyen şirketler için müşteri deneyimini farklılaştıran ve sürekli geliştiren bir platform sunuyor. Özellikle mobil ve sosyal alandaki yetenekleriyle çağdaş dünyanın tüm gereksinimlerini karşılamak üzere kurgulanan bu çözüme finans alanındaki uzmanlığımızla katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Microsoft'un yazılım konusundaki uzmanlığını ve dünya genelindeki yaygın kullanıcı ağını VeriPark'ın finans odaklı tecrübesiyle bir araya getirerek, yalnızca ülkemizdeki veya MEA bölgesindeki değil, tüm dünyada kurumların verimliliğini artırma fırsatı yakalamaktan büyük heyecan duyuyoruz."

2014

2014

"Yılın Microsoft Dynamics Bağımsız Yazılım Üreticisi" - Orta Doğu ve Afrika

VeriPark, dünyanın önde gelen Microsoft iş ortakları arasından sıyrılarak, "2014 Microsoft Uluslararası İş Ortakları Konferansı (WPC)" kapsamında, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde "Yılın Microsoft Dynamics Bağımsız Yazılım Üreticisi" seçildi.

VeriPark bu gurur verici ödüle, yenilikçi çözümleri geliştirme ve hayata geçirmede gösterdiği üstün başarı, Microsoft Dynamics dünyasında yarattığı yüksek katma değer, Microsoft Dynamics ürün ve servislerinde sahip olduğu teknolojik uzmanlık, sıradışı iş ve satış performansı, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamadaki istikrarı nedeniyle layık görüldü.

Ödül hakkında daha fazla bilgiyi bu adreste bulabilirsiniz.

 

"Yılın Microsoft Ülke İş Ortağı" - Türkiye

"VeriPark, müşterilerimize benzersiz bir katma değer sunarak, en parlak Microsoft iş ortaklarımızda görülen mükemmellik düzeyinin en iyi örneklerinden birini sergiliyor." Phil Sorgen-Microsoft Küresel İş Ortakları Grubu Başkan Yardımcısı

 

VeriPark, Microsoft teknolojilerine dayanan yenilikçi çözümler geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinde gösterdiği üstün başarı nedeniyle, Türkiye'de faaliyet gösteren Microsoft iş ortakları arasından sıyrılarak "Yılın Microsoft Ülke İş Ortağı" oldu. Bu ödüle layık görülen adaylar, dünya çapında 117 farklı ülkeden 2 bin 800'ü aşkın katılımcı arasından seçildi. Microsoft Yılın Ülke İş Ortağı Ödülleri, bir önceki yıl boyunca, bulunduğu ülkede üstün performans sergileyen iş ortaklarını onurlandırmak üzere düzenleniyor. Bu ödülle, VeriPark'ın Microsoft Türkiye ekibiyle yürüttüğü verimli iş birliği, yenilikçi çözüm geliştirme becerileri, iş dünyasındaki saygınlığı, yüksek müşteri memnuniyeti sağlama başarısı ve yeni müşteriler kazanma konusundaki katkıları onaylanmış oluyor.

"2014 Yılının En Yenilikçi Teknoloji Sağlayıcısı"

VeriPark, dünyanın en saygın finans portalleri arasında yer alan Global Banking ve Finance Review tarafından gerçekleştirilen dünyanın en iyi şirketleri değerlendirmesinde, "2014 Yılının En Yenilikçi Teknoloji Sağlayıcısı" ödülüne layık görüldü.

Global Banking ve Finance Review portalleri, her yıl bankacılık, yatırım bankacılığı, türev piyasası, Forex piyasası, sigortacılık, varlık yönetimi gibi alanlarda dünyanın en iyi şirketlerini değerlendiriyor. VeriPark, bu değerlendirme çalışması kapsamında "2014 Yılının En Yenilikçi Teknoloji Sağlayıcısı" unvanına sahip oldu.

Sektörel Mükemmellik: "Finansal Servisler Ödülü"

Suudi Yatırım Bankası, VeriPark'ın VeriTouch CRM altyapısının kullanıldığı proje ile Microsoft tarafından düzenlenen Microsoft Dynamics Müşteri Mükemmeliyeti Ödülleri kapsamında, Finans Hizmetleri kategorisinde, "2014 Yılı Sektörel Mükemmellik Ödülü"ne layık görüldü. Ödül, dünyanın en önemli Microsoft Dynamics kullanıcı konferansı "Convergence 2014" kapsamında Atlanta'da düzenlenen ödül töreninde, Microsoft'un üst düzey yöneticileri tarafından Suudi Yatırım Bankası yetkililerine takdim edildi.

17 kategoride düzenlenen "2014 Müşteri Mükemmeliyeti Ödülleri", Microsoft Dynamics çözümlerini kullanarak dikkate değer başarılar elde eden Microsoft müşterilerini onurlandırmayı amaçlıyor. İlk kez 1997 yılında verilmeye başlanan Müşteri Mükemmeliyeti Ödülleri, her yıl ABD'de düzenlenen Convergence kullanıcı konferansında takdim ediliyor.

2013 yılında yine Finansal Servisler alanında Allianz Yaşam ve Emeklilik kuruluşuna verilen Sektörel Mükemmellik Ödülü'nde de imzası bulunan VeriTouch, böylelikle ne derece etkin bir altyapı olduğunu iki yıl üst üste kanıtlamış oluyor.

2013

2013

Microsoft Dynamics 2013 President's Club Üyeliği - Global

VeriPark, yüksek performans göstererek üstlendikleri projelerde müşterilerinin iş başarısına ve büyümesine katkıda bulunan Microsoft Dynamics iş ortaklarının kabul edildiği Microsoft Dynamics President's Club'a katıldı. Microsoft Dynamics President's Club, dünya çapındaki Microsoft Dynamics iş ortaklarının en üst sıradaki %5'lik dilimini temsil ediyor. Microsoft Dynamics President's Club üyeliğine, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunabilmek için çalışmalarını kesintisiz ve tutkulu bir biçimde sürdüren iş ortakları kabul ediliyor.

Bu başarı, VeriPark'ın müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyerek, olağanüstü bir adanmışlıkla yenilikçi iş çözümleri geliştirme çabalarının doğal bir sonucu.

Microsoft Dynamics President's Club ödülünü kazananların bir listesi bu adreste bulunabilir.

Microsoft Dynamics 2013 Inner Circle Üyeliği - Global

"VeriPark'ın, Microsoft Dynamics müşterileri için benzersiz bir hizmet kalitesi ve adanmışlıkla çalışarak üstün çözümler sunduğunu onaylamaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Kesintisiz bir adanmışlıkla gerçekleştirdiği çalışmaların ve Microsoft Dynamics'in genel başarısına yaptığı katkıların sonucunda bu yılın Microsoft Dynamics Inner Circle'ına kabul edilen VeriPark'ı kutluyoruz." Microsoft

VeriPark, finans kurumlarının rekabet avantajı elde etmesine yardımcı olan yenilikçi çözümleri, gösterdiği olağanüstü satış başarısı ve yakaladığı yüksek mükemmellik standardı nedeniyle, Microsoft Dynamics 2013 Inner Circle üyeliğine kabul edildi. Microsoft Dynamics Inner Circle üyeliği, o yıl içinde bir iş ortağının Microsoft Dynamics ürünlerinin kullanıldığı projelerde yüksek kalitede çözüm ve destek sunarak müşterilerin memnuniyetini artırdığını gösteriyor.

Inner Circle, dünya çapındaki Microsoft Dynamics iş ortağı ağının en üst diliminde yer alan iş ortaklarından oluşuyor.

VeriPark, kesintisiz bir adanmışlıkla çalışmalarını sürdüren iş ortaklarının üye olarak kabul edildiği Inner Circle'da 2008 yılından bu yana kesintisiz olarak yer alıyor.

Microsoft Dynamics Inner Circle ödülünü kazananların listesi bu adreste bulunabilir.

"Yılın Microsoft Dynamics Sektörel İş Ortağı Finalisti" - Global

VeriPark'ın finansal CRM ürünü VeriTouch, Microsoft World Partner Conference Ödülleri kapsamında "Yılın Microsoft Dynamics Sektörel İş Ortağı Finalisti" seçilerek, bu alanda dünya çapında seçilmiş dört iş ortağından biri oldu. Dynamics CRM 2011 üzerinde geliştirilen VeriTouch, 2005 yılından bu yana Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Afrika'da 10'u aşkın önde gelen bankada hayata geçirildi.

Yılın Microsoft Dynamics Sektörel İş Ortağı Ödülünün adayları, sadece finans sektöründe değil Dynamics platformunun hizmet verdiği tüm sektörlerde dikey çözümler geliştiren CRM ve ERP iş ortakları arasından seçiliyor.

Microsoft, her yıl verdiği bu ödüllerle, bir önceki yıl boyunca müşterilerin ihtiyaçlarını doğrudan adresleyebilen yenilikçi çözümler geliştirmiş Microsoft iş ortaklarını onurlandırıyor. Tüm dünyadan gösterilen adaylar arasından seçilen finalistler, Microsoft'un sektörel iş ortaklarına yönelik en büyük yıllık etkinliği Microsoft Uluslararası İş Ortakları Konferansında (WPC) takdim ediliyor.

Finalistler ve ödül sahipleri, müşterilerinin başarısına kendilerini adamışlıkları, geliştirdikleri çözümlerin piyasadaki etkisi ve Microsoft teknolojilerinin örnek kullanımı gibi kriterlere dayanılarak 100'ü aşkın ülkeden 3 binin üzerinde aday arasından seçiliyor.

Ödül kategorileri, ödül sahipleri ve finalistler aşağıda yer alıyor. Microsoft Yılın Ülke İş Ortağı Ödülünü kazanan 95 iş ortağı da dahil olmak üzere tam listeyi http://www.digitalwpc.com/Awards/Pages/Home.aspx. adresinde bulabilirsiniz.

VeriTouch Hakında: VeriPark, Microsoft Dynamics kapsamında dört prestijli unvanı elinde bulunduruyor. Bu unvanlar, 2011 yılında VeriTouch ile "Certified for Microsoft Dynamics", VeriTouch 4.0 ile "Certified for Microsoft Dynamics", "Gold Certified" ve "Certified for Financial Services Industry by AMR Research" olarak sıralanıyor. Ayrıca VeriPark 2013 yılı başında, "Microsoft Dynamics Sektörel Mükemmellik: Finansal Servisler" (Microsoft Dynamics® Industry Excellence: Financial Services) ödülüne layık iş ortağı olarak değerlendirilmiş bulunuyor.

Sektörel Mükemmellik: "Finansal Servisler Ödülü" – Global

Allianz Yaşam ve EmeklilikVeriPark'ın VeriTouch CRM altyapısının kullanıldığı proje ile Microsoft tarafından düzenlenen 2013 Microsoft Dynamics Müşteri Mükemmeliyeti Ödül programı kapsamında, Finansal Servisler kategorisinde, "2013 Yılı Sektörel Mükemmellik Ödülü"ne layık görüldü. Ödül, Microsoft Dynamics Müşteri Mükemmeliyeti Ödül programı kapsamında finans kategorisinde verilen tek ödül olması nedeniyle de büyük önem taşıyor.

Allianz Yaşam ve Emeklilik'e ödülü, dünyanın en büyük Microsoft Dynamics kullanıcı konferansı olan ve New Orleans'da düzenlenen Convergence 2013'te, Microsoft'un üst düzey yöneticileri tarafından takdim edildi.

16 kategoride sunulan 2013 Müşteri Mükemmeliyeti Ödülleri, Microsoft Dynamics çözümlerini kullanarak dikkate değer başarılar elde eden Microsoft Dynamics müşterilerini onurlandırmak için veriliyor. İlk kez 1997 yılında verilmeye başlanan Müşteri Mükemmeliyeti Ödülleri, her yıl ABD'de düzenlenen uluslararası Convergence kullanıcı konferansında takdim ediliyor. Microsoft Dynamics ürün serisi, işletmelerin daha verimli çalışabilmelerine yardımcı olan finans, müşteri ilişkileri ve tedarik zinciri yönetimi çözümlerini içeriyor.

Allianz Yaşam ve Emeklilik Hakkında:Allianz Yaşam ve Emeklilik, bireysel emeklilik, yaşam ve bireysel kaza sigortası ürün ve hizmetlerini sağlıyor. Şirket, Akıllı Adım Emeklilik Planlarının yanı sıra, yaşam sigortası piyasasına risk ve bireysel kaza sigortası ürünleri sunuyor.

Allianz Yaşam ve Emeklilik hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Ödülle ilgili daha fazla bilgi bu adreste bulunabilir.

2012

2012

"Yılın Microsoft Dynamics CRM İş Ortağı" - Türkiye

VeriPark, Microsoft Türkiye tarafından "Yılın Microsoft Dynamics CRM İş Ortağı" ödülüne layık görüldü. Microsoft Türkiye, 10 binin üzerinde BT şirketinden oluşan Microsoft Türkiye ekosistemindeki iş ortaklarını, geliştirdikleri çözümler, performansları ve iş hacmine katkılarına göre değerlendirdi. Microsoft Türkiye, "Microsoft İş Ortakları 2012 Ödül Seremonisi"nde toplam 21 iş ortağını ödüllendirdi.

VeriPark ve Microsoft arasındaki uzun soluklu ve verimli işbirliği, 2008 yılından bu yana Microsoft Türkiye tarafından ödüllendiriliyor.

Daha fazla bilgiyi bu adreste bulabilirsiniz.

" Yılın Dynamics CRM Bağımsız Yazılım Üreticisi" – Orta Doğu ve Afrika Bölgesi

VeriPark, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde " Yılın Dynamics CRM Bağımsız Yazılım Üreticisi Ödülü"ne layık görüldü. VeriPark'a bu ödül, Microsoft Dynamics ürünlerinin kullanımına yaptığı katkıları, müşteri beklentilerinin ötesinde faydalar sağlayan yenilikçi çözümleri ve olağanüstü iş başarısı nedeniyle verildi.

Ödül, Microsoft'un Toronto'da gerçekleştirilen 2012 Uluslararası İş Ortakları Konferansında (WPC) taktim edildi. Microsoft dünya çapında sadece 26 iş ortağını 2012 Yılının Microsoft Dynamics Bölgesel İş Ortağı ödülüyle onurlandırdı.

Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

"Yılın Microsoft Dynamics CRM Finans Hizmetleri İş Ortağı Ödülü Finalisti"

VeriPark, "Yılın Microsoft Dynamics CRM Finans Hizmetleri İş Ortağı" finalisti seçildi. Finalistler, 100'ü aşkın ülkeden, yaklaşık 3 bin katılımcı arasından, müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya adanmışlık, geliştirilen çözümün pazara etkisi ve Microsoft teknolojilerinin örnek kullanımı gibi kriterlere dayanılarak belirlendi. Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

"Yılın Microsoft Services İş Ortağı Ödülü Finalisti"

VeriPark, Microsoft tarafından "Yılın Sıradışı İşbirliği Gösteren Microsoft Services İş Ortağı (Microsoft Services Outstanding Collaboration Partner of the Year)" Ödüllerine finalist olarak seçildi.

Farklı kategorilerde verilen ödüllerin sahipleri, dünya çapında yaklaşık 3 bin aday arasından seçiliyor. Microsoft Services Partner of the Year—Outstanding Collaboration Ödülü, ortaklaşa bir satış faaliyetiyle müşterilere yüksek kalitede çözümler sunmak üzere Microsoft Consulting Services (MCS) ile olağanüstü bir ekip çalışması ve işbirliği yürüten iş ortaklarını onurlandırmak için veriliyor.

Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

VeriPark standartlarını tescilleyen sertifika: Dynamics CRM-CFMD

VeriPark, "Certified for Microsoft Dynamics" sertifikasını (CFMD) almaya hak kazanarak, sahip olduğu yüksek kalite standartlarını tescillemiş oldu. Microsoft'un yüksek kalite standartlarını karşılayan yazılım çözümleri geliştiren iş ortaklarına verilen "Certified for Microsoft Dynamics" sertifikası, VeriPark'ın güvenilir çözümler geliştirip bu çözümleri hızlı ve kusursuz bir biçimde hayata geçirerek müşterilerinin sektöre özel ve bölgesel ihtiyaçlarını karşılayabilme becerisini vurguluyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Microsoft Dynamics 2012 Inner Circle Üyeliği

VeriPark, Microsoft Dynamics 2012 Inner Circle üyeliğine kabul edildi. Inner Circle'a, tüm dünyada satış başarılarıyla Microsoft Dynamics'in küresel iş ortakları ağının en yüksek kademelerine erişmiş olan Microsoft Dynamics iş ortakları kabul ediliyor. Microsoft Dynamics Inner Circle üyeleri, kuruluşların başarılarını artırmaya yardımcı olan stratejik çözümler geliştiren, yüksek bir mükemmellik standardına erişmiş iş ortakları arasından seçiliyor.

Bu üyelik, Veripark'ın müşteri memnuniyetine kendini adamış, yüksek performans gösteren bir Microsoft Dynamics iş ortağı olduğunu onaylıyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Microsoft Dynamics 2012 President's Club Üyeliği

VeriPark, yüksek performans göstererek üstlendikleri projeler doğrultusunda müşterilerinin iş başarısına ve büyümesine yansıyan sonuçlar alabilen Microsoft Dynamics iş ortaklarının yer alabildiği Microsoft Dynamics President's Club üyeliğine kabul edildi. Microsoft Dynamics President's Club, dünya çapındaki Microsoft Dynamics iş ortaklarının en üst sıradaki %5'lik dilimini temsil ediyor. Sadece, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunmak için kesintisiz olarak ve tutkuyla çalışmalarını sürdüren iş ortakları üyeliğe kabul ediliyor.

Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

2011

2011

"Yılın Microsoft Dynamics CRM Finansal Servisler İş Ortağı" - Global

VeriPark, 100'ü aşkın ülkeden katılan 3 binin üzerinde aday arasından sıyrılarak, "Yılın Microsoft Dynamics Finans Servisleri İş Ortağı" (Microsoft Dynamics Finance Services Partner of the Year) seçildi.

Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

"Yılın Ülke İş Ortağı"-Türkiye

VeriPark, uluslararası arenada pazar lideri çözümler geliştiren en önemli Microsoft iş ortakları arasından sıyrılarak, 2011 Yılının Microsoft Ülke İş Ortağı (2011 Microsoft Country Partner of the Year) seçildi. Microsoft İş Ortağı Ödülleri, yıl boyunca Microsoft teknolojileri üzerinde yenilikçi çözümler geliştiren ve hayata geçiren iş ortaklarını onurlandırmayı amaçlıyor. Ödül aynı zamanda, Veripark'ın müşteri memnuniyetini artırmak, yenilikçi çözümler geliştirmek, yeni müşteriler kazanmak ve olumlu bir iş etkisi yaratmak üzere, Microsoft Türkiye ile etkin bir işbirliği yürütme becerisini onaylıyor.

AMR Finansal Servisler Sertifikası

VeriPark, bir Gartner kuruluşu olan AMR araştırma şirketinin Finansal Servisler alanında düzenlediği Sektörel Sertifika Programını (Industry Certification Program for Financial Services) başarıyla tamamladı ve böylece bu değerli sertifikayı almaya Türkiye'den hak kazanan ilk şirket oldu.

Microsoft Dynamics 2011 Inner Circle Üyeliği

VeriPark, prestijli Microsoft Dynamics 2011 Inner Circle üyeliğine kabul edildi. Inner Circle'a, sadece tüm dünyada satış başarılarıyla Microsoft Dynamics'in küresel iş ortakları ağının en yüksek kademelerine erişmiş olan en stratejik Microsoft Dynamics iş ortakları kabul ediliyor. Microsoft Dynamics Inner Circle üyeleri, kurumların başarılarını artırmaya yardımcı olan değerli müşteri çözümleri sunmakta yüksek bir mükemmellik standardına erişmiş iş ortakları arasından seçiliyor.

Daha fazla bilgi için: http://www.microsoft.com/tr-tr/default.aspx

Microsoft Dynamics 2011 President Club Üyeliği

VeriPark, Microsoft Dynamics 2011 President's Club üyeliğine kabul edildi. Dünya çapındaki Microsoft Dynamics iş ortaklarının en üst sıradaki %5'lik dilimini temsil eden President's Club, kilit iş hedeflerine ulaşmış olan, yüksek bir müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli çaba gösteren ve kullandığı ürün ve teknolojileri ileriye taşımak için aktif şekilde çalışan üst düzey iş ortaklarından oluşuyor.

Daha fazla bilgi için: http://www.microsoft.com/tr-tr/default.aspx

2010

2010

"Yılın Microsoft Dynamics CRM Finans Servisleri İş Ortağı" - Global

VeriPark, 100'ü aşkın ülkeden 3 binin üzerinde aday iş ortağı arasından sıyrılarak, "Yılın Microsoft Dynamics Finans Servisleri İş Ortağı" (Microsoft Dynamics Finance Services Partner of the Year) seçildi.

Daha fazla bilgi için: http://www.microsoft.com/tr-tr/default.aspx

"Yılın Ülke İş Ortağı" - Türkiye

VeriPark, Microsoft tarafından Türkiye'de "2010 Yılının Ülke İş Ortağı" ödülüne layık görüldü. Microsoft İş Ortağı Ödülleri, yıl boyunca Microsoft teknolojilerine dayanan yenilikçi çözümler geliştiren ve hayata geçiren iş ortaklarını onurlandırmayı amaçlıyor. Bu ödül aynı zamanda, Veripark'ın müşteri memnuniyetini artırmak, yenilikçi çözümler geliştirmek, yeni müşteriler kazanmak ve olumlu bir iş etkisi yaratmak üzere Microsoft Türkiye ile etkin bir işbirliği yürütme becerisini onaylıyor.

Daha fazla bilgi için: http://www.microsoft.com/tr-tr/default.asp

2009

2009

"En İyi Özel Çözümler Sağlayıcısı" - Türkiye

VeriPark, Microsoft Türkiye tarafından verilen "En İyi Özel Çözümler Sağlayıcısı" ödülüne layık görüldü. Microsoft Türkiye, En İyi Özel Çözümler Sağlayıcısı'nı, müşterilerine hizmet vermek için Microsoft çözümlerini ve teknolojilerini kullanan Bağımsız Yazılım Üreticisi (ISV) iş ortakları arasından, titiz bir değerlendirmeyle seçiyor.

Daha fazla bilgi için: http://www.microsoft.com/tr-tr/default.aspx

2008

2008

Microsoft Dynamics 2008 President's Club Üyeliği

VeriPark, Microsoft Dynamics 2008 President's Club üyeliğine kabul edildi. Dünya çapındaki Microsoft Dynamics iş ortaklarının en üst sıradaki %5'lik dilimini temsil eden President's Club, kilit iş hedeflerine ulaşmış olan, yüksek bir müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli çaba gösteren ve kullandığı ürün ve teknolojileri ileriye taşımak için aktif şekilde çalışan üst düzey iş ortaklarından oluşuyor.

Daha fazla bilgi için: http://www.microsoft.com/tr-tr/default.aspx

VeriPark standartlarını tescilleyen sertifika: Dynamics CRM-CFMD

VeriPark, "Certified for Microsoft Dynamics" sertifikasını (CFMD) almaya hak kazanarak, sahip olduğu yüksek kalite standartlarını tescillemiş oldu. Microsoft'un yüksek kalite standartlarını karşılayan yazılım çözümleri geliştiren iş ortaklarına verilen "Certified for Microsoft Dynamics" sertifikası, VeriPark'ın güvenilir çözümler geliştirip bu çözümleri hızlı ve kusursuz bir biçimde hayata geçirerek müşterilerinin sektöre özel ve bölgesel ihtiyaçlarını karşılayabilme becerisini vurguluyor.

Daha fazla bilgi için: http://www.microsoft.com/tr-tr/default.aspx

"Müşteri Mükemmeliyeti Ödülleri - Hizmet Sektörü Liderlik Ödülü" - Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi

VeriPark, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi Müşteri Mükemmeliyeti Ödülleri kapsamında, Hizmet Sektörü Liderlik Ödülü'ni almaya hak kazandı. Bu değerli ödül, Garanti Emeklilik & Hayat Sigortası'nda yürütülen CRM projesi ile geldi. Hizmet Sektörü Liderlik Ödülü (Service Industry Leadership Award), VeriPark'ın hizmet sektöründe yenilikçi bir teknoloji çözümünü hayata geçirerek, müşterisine ölçülebilir faydalar sağladığını gösteriyor.

Send to Friend

Sending...

Posted successful

Your message could not be forwarded! Please try again later.

Euro.Message madebycat