yazisolda

Diğer Sektörler

VeriPark'ın misyonu, şirketlere etkili ve yenilikçi çözümler sayesinde etkili ve kârlı müşteri sadakati yönetim sistemleri sunmaktır. Günümüzün zorlu ekonomik ikliminde rekabet avantajı kazanmanız için size yardımcı oluruz.

Söylediklerinize kulak veriyoruz. "İş hayatı değişti" diyorsunuz. Doğru. Ancak... İş stratejiniz sürekli değişip evrim geçirirken iyi iş yapmanın temel kuralları aynı kalmaya devam ediyor. VeriPark'ta bu, operasyonları basitleştirmek ve verimliliklerini artırmak; müşteri sadakati oluşturmak; yenilikçilikten ödün vermeden maliyetleri kontrol altında tutmak; ve rakipler içinde öne çıkmak anlamına geliyor. VeriPark aşağıdaki çözümleri sunuyor:

VPOS Ödeme Geçidi

Çevrimiçi Satış Sistemleri veya Çağrı Merkezleri olan şirketler, sisteme entegre edilmesi gereken banka sayısının fazlalığı nedeniyle genelde ödeme sistemlerini yönetmekte zorluk çekerler. VeriPark'ın Ödeme Geçidi (Payment Gateway) çözümü bunu değiştirmektedir.

Bunu şöyle başarıyoruz: Yeni protokollerin entegrasyonundan kaynaklanan uyum problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Bunun yerine benzersiz ve yaygın bir altyapı aracılığıyla bankalarla kullanıma hazır iletişim arayüzleri sağlayan merkezi bir ödeme sistemi koyuyoruz.

Bu tür gelişmiş teknolojiler ve altyapılar, yönetim ve bakımı kolayca gerçekleştirilebilir, gerek kurum bünyesinde, gerek bulut (Azure) seçenekleriyle kolayca ölçeklenebilir sistemlere sahip olmanızı sağlar.

Sadakat Yönetimi Çözümü

VeriPark'ın Sadakat Yönetimi çözümü sektörünüze özel iş ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. Microsoft'un zekice tasarlanmış Dynamics platformuna dayanan bu çözümle müşteri sadakatinizin arttığını anında farkedersiniz. Bunun iyi bir nedeni var: Platform, ödül senaryolarına dayanan bir kampanya yönetim altyapısı sunuyor.

Böylece kurum çapında çok kanallı sadakat programları düzenleyerek dağıttığınız puanları ve ödülleri müşteri sadakatine dönüştürebilirsiniz!

İşletmenizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için yeni müşteri kazanma ve mevcut müşterileri elde tutma becerisine sahip olmanın öneminin farkındayız. Bu ihtiyacı dikkate alan VeriPark'ın Sadakat Çözümü, müşterileriniz üzerinde olumlu izlenim bırakacak ve hizmet kalitenizin ağızdan ağıza yayılmasını sağlayacak pazarlama araçlarını size sunar.

Büyük fikirler büyük iş hacmi anlamına gelir mi? Elbette. Sadakat Yönetimi çözümümüzle şu gibi fikirleri hayata geçirebilirsiniz:

  • En sadık müşterilerinize yönelik hediye ve teşvik programlarıyla daha fazla ürün almalarını sağlayabilirsiniz.
  • Müşteri bilgilerinin tüm şirket çapında paylaşılabilir ve görüntülenebilir olması müşteri hesaplarının, portföylerinin, satış ekiplerinin ve piyasaların daha etkili biçimde yönetilmesini sağlar.
  • Müşterileri belirli ürünleri ve hizmetleri etkinleştirmeye/kullanmaya teşvik eden bir ödül programıyla daha fazla harcama yapılmasını, dolayısıyla gelirlerinizin artmasını sağlayabilirsiniz
  • Tüm hizmetleri kapsayan çok kanallı doğrudan pazarlama çözümleriyle üyelik deneyimini zenginleştirebilir, mevcut üyeleri elde tutma oranınızı yükseltebilir, yatırım geri dönüşlerinizi artırabilir ve marka tercihini güçlendirebilirsiniz.
Portaller & Birlikte Çalışma Çözümleri

VeriPark'ın Microsoft SharePoint Platformu üzerine kurulu olan portal çözümü, intranet, ecxtranet ve intranet dahil olmak üzere tüm portal fonksiyonlarını kullanıcı dostu tek bir uygulama üzerinden yönetme avantajı sunar. Tüm kurumsal iş akışları potal altyapısı aracılığıyla gerçekleştirilir. Öne çıkan özellikler arasında doküman yönetim sistemi ve diğer uygulamalarla entegrasyon becerisi bulunmaktadır.

Üstelik tüm bu fonksiyonları ölçeklenebilir ve güvenilir bir altyapı üzerinden sağlar. Performanslı çalıştığı kadar kullanışlı arayüzlere de sahip olan bir altyapı dijital pazarlama yarışında kolayca bir adım önde olmanızı garantiler.

Sunduğumuz geniş kapsamlı B2C/B2B web sitesi uygulaması çok işinize yarayabilir. VeriPark çapraz satış kampanyalarının ve ürün karşılaştırma özelliklerinin yanı sıra, merkezi ürün yönetimi, ürün katalog envanteri ve fiyat yönetimi özellikleri sunar.

VeriPark ayrıca aynı altyapı üzerinde bir kurum içi birlikte çalışma çözümü sunar. Böylece iş arkadaşlarınızla fikirlerinizi ve uzmanlığınızı anında paylaşabilirsiniz.

SMS Gateway

VeriPark'ın SMS Geçidi (SMS Gateway) çözümü tüm bankacılık hizmetlerinde farklı mobil hizmet sağlayıcılarla iletişim kuran bir geçit oluşturur. SMS Geçidi çözümümüz son derece esnektir; gerek kurum bünyesinde kurulan gerek bulut tabanlı mobil mesajlaşma geçitlerimiz tüm işlemlerinizde kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

SMS Geçidi çözümümüz hem Toplu SMS (Bulk SMS) hem de çift yönlü SMS (2-way SMS) iletilerini destekler. Toplu SMS iletileriyle alıcıya göre özelleştirilebilen mesajlar için kullanılırken, Çift Yönlü SMS (gelen SMS kabulü) ile SMS iletilerini doğrudan sisteminize alabilirsiniz. Tüm bunlara eksiksiz bir veritabanı entegrasyonu ve tümüyle programlanabilir, olay tabanlı (event-based) bir mesajlaşma sistemi eşlik eder.

Yönetim ve bakım kolaylığına sahip olan çözüm, mobil operatörlerle entegre çalışan, hata toleransına sahip bir altyapı sunar.

Kurumsal Arama

VeriPark'ın Kurumsal Arama (Enterprise Search) Çözümü, kurumsal şirketlere dahili ve harici arama özellikleri sunan Microsoft FAST Search Server for SharePoint üzerine kuruludur.

Güçlü ve güvenli doküman yönetim sistemi ve kapasitesi ile SharePoint kolayca diğer uygulamalarla entegre edilebilir. Arama motorunun arkasında gerekli endeksleme işlemlerini gerçekleştirmek kolaydır.

VeriPark'ın FAST'ın gücünü ve SharePoint'in basitliğini bir araya getiren kurumsal arama çözümü, mükemmel bir intranet ve kişi araması deneyimi sunar. Tüm bunlar aramaya dayalı özel uygulamalar geliştirmek için tasarlanmış bir platform üzerinde sunulur.

Faydalanabileceğiniz özelliklerden bazıları:

  • Daha Hızlı İçerik Araması: Çoğu şirket bilgilerini farklı formatlarda saklar. SharePoint 2010'un Arama (Search) özelliği, bu karmaşanın içinde yolunuzu bulabilmeniz için etkileşimli, görsel bir arama deneyimi sunar. Görsel ipuçları aradığınız bilgileri daha hızlı bulmanıza yardımcı olurken, sonuç eleme araçları (refiners) tam aradığınız şeyi bulmanızı kolaylaştırır.
  • Kişileri Birbirine Bağlar: Şirketinizin en değerli varlığı insandır. Birbirlerini ne kadar hızlı ve kolay şekilde bulabilirlerse, fikirlerini o kadar çok paylaşabilir, uzmanlıklarını sunarak sorunlara çözüm bulabilir, iş süreçlerini iyileştirebilir, yenilikçiliği teşvik edebilirler.
  • Arama Deneyiminizi Özelleştirebilmenizi Sağlar: Çalışanlarınız farklı şekillerde arama yaparlar SharePoint 2010 Search sayesinde herkesin arama ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden karşılayabilirsiniz. Mükemmel bir arama deneyimi sunmak için kendi kelime sözlüğünüzü ekleyebilir, arama kapsamını ayarlayabilir ve her kişinin kendine özel bilgilerini kullanabilirsiniz.
Kurumsal Sosyal Ağ Platformu
 

VeriPark'ın Kurumsal Sosyal Ağ Çözümü (Enterprise Social Networking Solution), iş ortağımız Newsgator'un Microsoft SharePoint 2010/2013 üzerine kurduğu çözüme dayanmaktadır. Newsgator'un tasarımı farklı coğrafyalarda farklı departmanlara dağılmış halde, farklı iş uygulamalarıyla, hatta farklı üreticilerin çözümleriyle hizmet veren şirketlerde işbirliğini kolaylaştırmasıyla bilinir.

VeriPark'ın Sosyal Ağ platformu istediğiniz yere istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlar. Ayrıca ekonomik bir çözümdür.

Sosyal ağ çözümlerimiz, sosyal medyadan kurumsal mikro-bloglara, grup yapılarına, uyarılara, ortak ilgi gruplarına ve erişebilirlik seçeneklerine (cep telefonu veya web) tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Bilginin kurumunuz çapında kesintisiz şekilde akmasına olanak tanır ve maliyet/değer oranıyla öne çıkan bir kurum içi ağa sahip olmanızı sağlar.

Send to Friend

Sending...

Posted successful

Your message could not be forwarded! Please try again later.

Euro.Message madebycat