yazisolda

Bankacılık

VeriPark müşteri tipi ne olursa olsun, müşteri odaklı çözümler sunar. İster köklü, ister büyümekte olan, hatta ister geleneksel bankacılık hizmetleri vermeyen bir bankacılık kurumu olun, VeriPark'ın ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş programları size rekabet avantajı kazandırır.

VeriPark kendinizi rakiplerinizden farklı kılma ihtiyacınızı anlayarak müşterilerinizin her zaman memnun kalmasını sağlayan müşteri sadakat programları sunar. Her şey yenilikçi ve gelişmiş teknolojileri parmaklarınızın ucuna koymakla başlar.

Mobil Uygulamalar

VeriPark'ın mobil uygulamaları, "Y Jenerasyonunun" - genç neslin - beklentilerine uygun bankacılık platformlarıyla bankaya yeni, alternatif bir kanal kazandırır. Her tür işlem, ürün ve hizmet, ürün başvuruları ve kullanışlı bilgiler müşterilere, gerek web tabanlı gerek kullandıkları cihazlara kurulan uygulamalar aracılığıyla, her zaman her yerden sunulur. Bu aynı zamanda bankanın sürekli müşterisi olmayan kullanıcıların yeni müşteri olarak kazanılmasını sağlayan bir kanaldır.

VeriTouch - Finansal CRM Çözümü

Müşteri ihtiyaçlarını önceden tahmin edip müşterilerinizle kişisel ilişkiler kurmanız işinizin geleceğini belirler, sadakat oluşturur ve şirketinizin büyümesini sağlar. VeriPark'ın CRM çözümü müşteri ilişkilerinizi geliştirmek ve yönetmek için gerekli kaynakları sunar. Dikey CRM çözümümüz güçlü ve esnek bir platform olan Microsoft Dynamics üzerine kurulmuştur.

CRM çözümümüz kurumunuzun tek bir departmanına veya birden fazla departmanına uygulanabilir. Seçim size bağlı. Seçiminiz ne olursa olsun CRM çözümüzün sunduğu verimlilikten tam kapasiteyle yararlanırsınız: Tek Müşteri Görünümü, Satış Gücü Otomasyonu, Pazarlama ve Kampanya Yönetimi, İletişim Merkezi Otomasyonu, Talep ve Şikayet Yönetimi, Sosyal Medya Entegrasyonu, Şube Otomasyonu ve Dynamics CRM içinden Hesap Oluşturma çözümümüzün modülleri arasında yer almaktadır.

CRM çözümümüz halkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

VeriBranch - Tüm Kanallarda Hizmet/Doğrudan Bankacılık Çözümü

Günümüz bankacılığında oyunun kuralı, her zaman her yerden müşteri odaklı ve tüm kanalları kapsayan (omni-channel) bir bankacılık hizmeti sunabilmektir. VeriPark'ın başarısı kanıtlanmış, güçlü,Microsoft .NET teknolojosinden güç alan "omni-channel" platform çözümü VeriBranch ise oyunu kazanmanın anahtarıdır.

VeriBranch finans kurumunuzun mevcut BT sistemi üzerinde çalışarak ona adaptasyon becerisi kazandırır. Operasyonlarınızı tek bir noktadan gerçekleştirmenize izin vermesiyle çığır açan bir çözümdür. Böylelikle sistem çapında tek bir müşteri referans noktası yaklaşımından faydalanabilirsiniz. Bu yaklaşım kaynaklarınızı birleştirip ölçek ekonomisiyle yönetmenizi sağlayarak tüm kanallarınızda sunduğunuz hizmetleri kolayca desteklemenize olanak tanır.

VeriBranch'ın özelleştirilebilir mimarisi size anında net faydalar sunar. Yeni ürün ve hizmetlerinizi daha kısa sürede hayata geçirir, uygulama geliştirme sürelerinizi kısaltır, çapraş satış fırsatlarınızı artırır, müşteri sadakatini güçlendirirsiniz--ve sunduğunuz hizmetler tüm kanallarda birbiriyle tutarlı hale gelir.

VeriBranch aşağıdaki gibi çeşitli alternatif kanalları desteklemektedir:

 • İnternet Bankacılığı
 • İletişim Merkezleri
 • Mobil Bankacılık
 • Kablosuz Kanallar (Tabletler, WAP ve Akıllı Telefonlar)
 • SMS Bankacılığı
 • Kiosk/Self-Servis Cihazlar
 • Sosyal Kanallar
 • Şube Otomasyonu

VeriBranch hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

VeriLoan - Kredi Oluşturma Çözümleri

Krediler bankacılıkta kârlılığa en çok katkıda bulunan kaynaktır. Kredi oluşturma hizmetlerimiz engelleri ortadan kaldırarak bu kaynaktan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

Kredi Oluşturma Çözümlerimiz Microsoft'un SharePoint platformu üzerinde çalışmaktadır. Bu sistem, başından sonuna tüm iş sürecinin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Sürecin sorunsuz ve kolay biçimde ilerlemesi için doküman yönetimi ve faaliyet yönetimi özellikleri, tüm kanalları kapsayan uygulama arayüzleri ve kural motoru tabanlı bir altyapı ile zenginleştirilmiştir.

VeriLoan aşağıdaki iş süreçlerini hızlandırmanıza yardımcı olur:

 • Kredi Kartları
 • Bireysel Kredileri
 • Mortgage
 • Otomobil Kredileri

Kredi Oluşturma Çözümümüz hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

VeriCash - Ödeme Merkezi

Zor bir ekonomik dönemden geçiyoruz. Bu dönemden güçlenerek çıkmanıza yardım edeceğiz.

Peki ilk adım ne olmalı? Hizmet ücretlerindeki erozyonun önüne geçmek. Ardından temel çıktılarınızı artırmak. Ödeme Merkezi (Payment Hub) sistemimiz güncelliğini yetirmiş yöntemleri devreden çıkararak merkezi bir ödeme altyapısı sunar. Tek bir portalden hem çevrimiçi hem çevrimdışı iletişim kurarak gerek kamu hizmeti şirketleriyle (su, elektrik, telefon vb.) hem de kurumsal/KOBİ müşterilerinizle işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

Bu kadar da değil. VeriPark'ın Ödeme Merkezi çözümü çok çeşitli özelleştirilebilir seçenekleriyle çeşitli ürünleri, Otomatik Ödeme ve Borçlandırma talimatlarını, Maaş/Harcırah ödemelerini ve Toplu Ödemeleri destekler. Ödeme Merkezi otomasyon için Microsoft BizTalk'un esneklik ve orkestrasyon özelliklerinden yararlanır. Uyarlanabilir mimarisi daha yüksek bir verimlilik ve kâr marjları sunar.

Ödeme Merkezi Çözümü ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Portal ve Birlikte Çalışma Çözümleri

VeriPark'ın Microsoft SharePoint Platformu üzerine inşa edilmiş olan portal çözümü, tüm intranet, extranet ve intranet portal fonksiyonlarını kullanıcı dostu tek bir uygulama üzerinden yönetme avantajı sunar. Tüm kurumsal iş akışları potal altyapısı aracılığıyla gerçekleştirilir. Öne çıkan özellikler arasında doküman yönetim sistemi ve diğer uygulamalarla entegrasyon becerisi bulunmaktadır.

Üstelik tüm bu fonksiyonları ölçeklenebilir ve güvenilir bir altyapı üzerinden sağlar. Performanslı çalıştığı kadar kullanışlı arayüzlere de sahip olan bir altyapı dijital pazarlama yarışında kolayca bir adım önde olmanızı garantiler.

Müşteri Sadakati Çözümleri

VeriPark'ın Microsoft Dynamics CRM'e dayanan sadakat yönetim sistemi, etkili müşteri sadakat programları oluşturmak için tüm ihtiyaç duyduklarınızı size sunar. Ayrıca kendi kurallarınızı belirlemenize de olanak tanır.

Çeşitli programlar ve kanallar aracılığıyla ödüllendirdiğiniz müşterileriniz kendilerine önem verildiğini hissedecektir. Çerçeveyi siz belirleyebilir (örneğin işlemler, internet şubesine giriş vb.), ardından Sadakat Yönetim Sisteminin zengin kural seti yardımıyla birkaç kolay tıklama sonucunda kampanyalar oluşturabilir veya bunları değiştirebilirsiniz. Bu esnada zengin pazarlama ve hizmet özelliklerinin gücünden yararlanarak müşteri ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Sadakat Yönetimi çözümüyle ilgili daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SMS Geçidi Çözümü

VeriPark'ın SMS Geçidi (SMS Gateway) çözümü tüm bankacılık hizmetlerinde farklı mobil hizmet sağlayıcılarla iletişim kuran bir geçit oluşturur. SMS Geçidi çözümümüz son derece esnektir; gerek kurum bünyesinde kurulan gerek bulut tabanlı mobil mesajlaşma geçitlerimiz tüm işlemlerinizde kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

SMS Geçidi çözümümüz hem Toplu SMS (Bulk SMS) hem de çift yönlü SMS (2-way SMS) iletilerini destekler. Toplu SMS iletileriyle alıcıya göre özelleştirilebilen mesajlar için kullanılırken, Çift Yönlü SMS (gelen SMS kabulü) ile SMS iletilerini doğrudan sisteminize alabilirsiniz. Tüm bunlara eksiksiz bir veritabanı entegrasyonu ve tümüyle programlanabilir, olay tabanlı (event-based) bir mesajlaşma sistemi eşlik eder.

Yönetim ve bakım kolaylığına sahip olan çözüm, mobil operatörlerle entegre çalışan, hata toleransına sahip bir altyapı sunar.

Hem Müşteriniz İçin, Hem Sizin için Fayda Sağlar. Merkezi SMS sistemimizin iletişim arayüzleri bireysel bankacılık hizmetlerini kolaylaştırır. Ayrca bu sistem sizin işinize de yarar. Kampanya aktiviteleri, pull-push servisleri, güvenlik yetkilendirmeleri, uyarılar ve diğer işlemler için kullanılabilir.

SMS Geçidi çözümü hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Kurumsal Arama

VeriPark'ın Kurumsal Arama (Enterprise Search) Çözümü, kurumsal şirketlere dahili ve harici arama özellikleri sunan Microsoft FAST Search Server for SharePoint üzerine kuruludur.

Güçlü ve güvenli doküman yönetim sistemi ve kapasitesi ile SharePoint kolayca diğer uygulamalarla entegre edilebilir. Arama motorunun arkasında gerekli endeksleme işlemlerini gerçekleştirmek kolaydır.

VeriPark'ın FAST'ın gücünü ve SharePoint'in basitliğini bir araya getiren kurumsal arama çözümü, mükemmel bir intranet ve kişi araması deneyimi sunar. Tüm bunlar aramaya dayalı özel uygulamalar geliştirmek için tasarlanmış bir platform üzerinde sunulur.

Faydalanabileceğiniz özelliklerden bazıları:

 • Daha Hızlı İçerik Araması: Çoğu şirket bilgilerini farklı formatlarda saklar. SharePoint 2010'un Arama (Search) özelliği, bu karmaşanın içinde yolunuzu bulabilmeniz için etkileşimli, görsel bir arama deneyimi sunar. Görsel ipuçları aradığınız bilgileri daha hızlı bulmanıza yardımcı olurken, sonuç eleme araçları (refiners) tam aradığınız şeyi bulmanızı kolaylaştırır.
 • Kişileri Birbirine Bağlar: Şirketinizin en değerli varlığı insandır. Birbirlerini ne kadar hızlı ve kolay şekilde bulabilirlerse, fikirlerini o kadar çok paylaşabilir, uzmanlıklarını sunarak sorunlara çözüm bulabilir, iş süreçlerini iyileştirebilir, yenilikçiliği teşvik edebilirler.
 • Arama Deneyiminizi Özelleştirebilmenizi Sağlar: Çalışanlarınız farklı şekillerde arama yaparlar SharePoint 2010 Search sayesinde herkesin arama ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden karşılayabilirsiniz. Mükemmel bir arama deneyimi sunmak için kendi kelime sözlüğünüzü ekleyebilir, arama kapsamını ayarlayabilir ve her kişinin kendine özel bilgilerini kullanabilirsiniz.
Kurumsal Sosyal Ağ Platformu

VeriPark'ın Kurumsal Sosyal Ağ Çözümü (Enterprise Social Networking Solution), iş ortağımız Newsgator'un Microsoft SharePoint 2010/2013 üzerine kurduğu çözüme dayanmaktadır. Newsgator'un tasarımı farklı coğrafyalarda farklı departmanlara dağılmış halde, farklı iş uygulamalarıyla, hatta farklı üreticilerin çözümleriyle hizmet veren şirketlerde işbirliğini kolaylaştırmasıyla bilinir.

VeriPark'ın Sosyal Ağ platformu istediğiniz yere istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlar. Ayrıca ekonomik bir çözümdür.

Sosyal ağ çözümlerimiz, sosyal medyadan kurumsal mikro-bloglara, grup yapılarına, uyarılara, ortak ilgi gruplarına ve erişebilirlik seçeneklerine (cep telefonu veya web) tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Bilginin kurumunuz çapında kesintisiz şekilde akmasına olanak tanır ve maliyet/değer oranıyla öne çıkan bir kurum içi ağa sahip olmanızı sağlar.

Doğrudan Satış / Sahada Satış Uygulamaları

VeriPark, bankalarla geleneksel iş yapış biçimi olan "müşteri bankaya gider" anlayışını "banka müşteriye gider" anlayışıyla değiştirmektedir. VeriPark bu çerçevede satış temsilcilerinin bankacılık ve sigortacılık ürünlerinin satışını tabletleri üzerinden kolayca gerçekleştirebilmeleri için, Direct Sales Agent (DSA) App (Windows 8 ve Windows 10 için Doğrudan Satış Temilcisi Uygulaması) geliştirmiştir. VeriPark'ın VeriTouch Bankacılık CRM Çözümü'nün bir parçası olan uygulama, Windows 8 ve Windows 10 üzerinde gerek çevrimiçi gerek çevrimdışı olarak çalışabilmektedir.

Müşteri bir pazarlama kampanyasına olumlu cevap verdiği anda Direct Sales Agent App çalışmaya başlar.

DSA çözümünün en çok öne çıkan özelliklerinden biri, müşteri ziyaretlerinin anlaşmayla sonuçlanması için yürütülen iş süreçlerini çok kolay hale getirmesidir. DSA çözümü hakkında daha fazla bilgi için lütfen DSA çözüm sayfamızı ziyaret ediniz.

Send to Friend

Sending...

Posted successful

Your message could not be forwarded! Please try again later.

Euro.Message madebycat